Jaki prezent na święta dla mamy wybrać?

Jaki prezent na święta dla mamy wybrać?

Nie od dziś wiadomo, że poszukiwanie prezentów dla bliskich na święta jest nie lada wyzwaniem. Co kupić komuś, kto przecież ma już wszystko? prezent na święta dla mamy – książka to szczególnie ciężki orzech do zgryzienia. Zegarki, perfumy czy kosmetyki są świetne, ale jak długo można dostawać w kółko to samo? W zanadrzu jest jednak coś, czego nigdy nie jest za wiele – książki. Można sprezentować mamie kultową książkę Josepha Murphy’ego “Potęga podświadomości”. Dobrym pomysłem będą również powieści obyczajowe czy historyczne. Natomiast jeśli mama jest fanką gotowania i uwielbia spędzać mnóstwo czasu w kuchni, warto sprezentować jej książkę kucharską. Równie ciekawym pomysłem może być podręcznik do nauki języków. Włoski, francuski, a może hiszpański? Jeśli mama ma dużo wolnego czasu i wprost uwielbia się uczyć nowych rzeczy ten prezent z pewnością przypadnie jej do gustu.

Poradnik dobrego życia

“Potęga podświadomości” to kultowa pozycja, która odmieniła losy wielu ludzi na całym świecie. Praktyczny poradnik o tym, jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał oraz jak zrozumieć siebie i swoje możliwości. Książka od ponad pół wieku pokazuje ludziom, jak osiągać swoje życiowe cele poprzez zmianę sposobu myślenia. W umyśle człowieka drzemie niezwykła moc, która wymaga przestawienia się na pozytywne myślenie, a Joseph Murphy przedstawia jej przykłady z życia wzięte. Książka napisana jest prostym językiem i zawierać proste ćwiczenia do wykonania, dzięki którym można odkryć siłę swojej podświadomości i nauczyć się wykorzystywać ją, by odnosić sukcesy. Książka uchodzi za jeden z najbardziej wartościowych poradników o tym, jak dobrze żyć.

 

Personalizacja prezentu

Zawsze warto napisać dedykację na pierwszej stronie książki, którą chcemy komuś sprezentować. Dzięki temu osoba obdarowana za każdym razem będzie mogła wracać wspomnieniami do osoby, od której dostała prezent. Każda mama z całą pewnością ucieszy się z takiego małego szczegółu. Warto również do książki dorzucić jakiś mały upominek, jak czekoladki, kawę lub herbatę. Zadowolenie z prezentu będzie wówczas gwarantowane!

 

Share